Experience Make-up

 

Experience Make-up - rekvalifikační kurz akreditovaný MŠMT v oboru Vizážistika a barvové poradenství. Kurz je určen pro začátečníky, kteří se chtějí stát profesionálními vizážisty. Výuka obsahuje teoretickou a praktickou část. V teoretické části získáte informace o líčení, v praktické části získáte procvičováním na modelech potřebné dovednosti. Ve výuce pracujeme s profesionální kosmetikou.Termín

8. 1. - 21. 1. 2015 


/Možnost úhrady Úřadem práce. Potvrzení pro ÚP zasíláme do 12. 12. 2014 z důvodu lhůty řízení ÚP./

 

Délka výuky

Výukové dny: pondělí - pátek: 9.00 - 15.00 hod.

Celková délka rekvalifikačního kurzu: 60 vyučovacích hodin

 

Obsah výuky

V prvních dnech výuky se naučíte určit typ obličeje a následně provést správnou korekci. Poté se seznámíte s druhy make-upu a jeho správným nanášením. V dalších dnech se budete soustředit na líčení očí, při kterém budete procvičovat rozpoznání tvaru očí s následnou korekcí, vyzkoušíte si různé druhy líčení i použití různých typů stínů. Závěrečná část kurzu bude věnována korekci a líčení rtů. Veškeré tyto důležité aspekty vám pomohou k vytvoření dokonalého make–upu.

 

Lektoři

Výuku zajišťuje lektorka s několikaletou praxí u nás i v zahraničí. Zkušenosti má s líčením módních přehlídek a také v komerční televizi. 

 

Výukové prostory

ul. Karasova 23, 709 00  Ostrava - Mariánské Hory

 

Obsazenost kurzu

Rekvalifikační kurzy pořádáme ve skupinách max. 6 rekvalifikantů.

 

Osvědčení o rekvalifikaci

Získané znalosti a dovednosti účastníka kurzu budou ověřeny závěrečnou zkouškou, která se skládá z písemné a praktické části za účasti členů zkušební komise.

 

Po absolvování rekvalifikačního kurzu obdržíte Osvědčení o rekvalifikaci s celostátní platností.

 

Jak se mohu přihlásit

V případě, že máte vážný zájem o rekvalifikaci, vyplňte závaznou přihlášku a my Vás budeme následně telefonicky kontaktovat.

 

Cena rekvalifikace

Cena rekvalifikačního kurzu: 11.400,- Kč 

 

/V ceně je obsaženo: profesionální kosmetika pro výuku, studijní materiály/

 

Uchazeči o zaměstnání mají možnost proplacení rekvalifikace Úřadem práce. Nejdříve je však potřeba se informovat na ÚP, zda splňujete podmínky pro proplacení rekvalifikace. Potvrzení o rekvalifikaci (požaduje Úřad práce) vám rádi pošleme, je však potřeba nás kontaktovat min. 14 dnů před zahájením rekvalifikace s ohledem na lhůtu řízení ÚP.

 

 

 

Přihláška

 

  Kurz:   Experience Make-up
  Termín:   8. 1. - 21. 1. 2015

 

           Osobní údaje:

  Jméno:
  Příjmení:
  Vzdělání:


           Kontakt:

  Adresa:
  Město:
  PSČ:
  Mobil:
  E-mail:

 
 

Novinky