Face Art | škola líčení

 

Rekvalifikační kurz Vizážistka akreditovaný Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy (č.j. MSMT-21274/2015-1/1487)

Termín

Termín není vypsán

Výukové dny: pondělí - čtvrtek

Čas: 9.00 - 14.30 hod.

Obsah výuky

Profesionální make-up:

Naučíme vás typologii obličeje a provedení správné korekce • seznámíte se s druhy make-upu a jejím správným nanášením • líčení očí - rozpoznání typu očí a procvičení správné korekce • procvičíte různé druhy líčení včetně použití různých typu stínů • korekce a líčení rtů. Všechny tyto důležité aspekty vám pomohou k vytvoření dokonalého make–upu.

Svatební líčení:

Je ve světě make-upu velice zodpovědné odvětví. Pouze kvalitní práce vizážisty zajistí, že se nevěsta bude cítit přirozeně krásná. Proto se v této části seznámíte s typy svateb a nevěst, vyzkoušíte si všemožné styly líčení. Také se dozvíte, co by nemělo chybět ve výbavě vizážisty. Téma svatebního líčení bude završeno celkovou přípravou nevěsty.

Photo make-up:

V tomto bloku budete spolupracovat s profesionálním fotografem, který vám vysvětlí, jak vytvořit správný make-up, aby černobílé i barevné fotografie vypadaly dobře. Také se dozvíte, jak světlo působí na barvy obličeje. Vše si prakticky vyzkoušíte.

Fashion show:

V této oblasti je důležitá rychlost a dokonalá kolektivní práce. Seznámíte se s průběhem celé přehlídky. Obsahem této části bude procvičování a také vytvoření si vlastní přehlídky.

Hair styling:

Je nedílnou součástí pro vytvoření dokonalého looku. O vlasech získáte užitečné informace včetně návodu na správnou každodenní péči. Naučíte se vytvářet účesy pro různé příležitosti a vyzkoušíte si práci s různými vlasovými pomůckami, které vám pomohou vytvořit požadovaný vzhled.Práce studentů

Délka výuky

Celková délka rekvalifikačního kurzu: 112 vyučovacích hodinRekvalifikační kurzy pořádáme ve skupinách max. 6 rekvalifikantů.

Výukové prostory

ul. Karasova 1130/23, 709 00 Ostrava - Mariánské Hory.

Cena rekvalifikace

Cena 19.400,- Kč - v ceně je obsaženo: profesionální kosmetika pro výuku, studijní materiály.

Akční cena při platbě předem 17.400,- Kč

Uchazeči o zaměstnání mají možnost proplacení rekvalifikace Úřadem práce.

Jak se mohu přihlásit

Vyplňte prosím přihlášku, anebo volejte 734 127 332.

 

 

Přihláška

 

 Kurz:
  Face Art | škola líčení
  Nabídka kurzu:

 

          Osobní údaje:

  Jméno:
  Příjmení:
  Dosažené vzdělání:

 

           Kontakt:

  Adresa:
  Město:
  PSČ:
  Mobil:
  Email:

 


 

 
 

Novinky