Kadeřnický rekvalifikační kurz - Luhačovice

 

Kadeřnický rekvalifikační kurz je akreditovaný Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy (č.j. MSMT-1680/2015-1/72). V rekvalifikačních kurzech klademe důraz na individuální přístup, poskytnutí profesionálního studijního zázemí a předání veškerých teoretických i praktických znalostí důležitých pro výkon kadeřnického řemesla. Rekvalifikace je určena nejen zájemcům, jenž se chtějí stát profesionálními kadeřníky, ale také těm, kteří chtějí kadeřnické řemeslo provozovat jako volnočasovou aktivitu.

 

Termín

Termín není vypsán. /ve dnech: pondělí, středa, pátek/

 

/Možnost úhrady Úřadem práce./

 

Obsah rekvalifikace

Obsah rekvalifikace je v souladu s učebními osnovami, které schválilo Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy. Výuka je rozdělena na teoretickou a praktickou část s důrazem na praktický nácvik na živých modelech. Teoretické znalosti rekvalifikanti získají ve výuce a také samostudiem.

 

Délka rekvalifikace

Délka kadeřnického rekvalifikačního kurzu je stanovena dle dosaženého vzdělání zájemce o rekvalifikaci:

 

  • Výuční list a vyšší vzdělání – zájemce o rekvalifikaci absolvuje kadeřnický rekvalifikační kurz ve vybraném termínu. Vzdělání může být z jakéhokoliv oboru (např. kuchař – číšník, administrativa, aj.).

 

  • Základní vzdělání – zájemce o rekvalifikaci absolvuje kadeřnický rekvalifikační kurz ve zvoleném termínu, poté je povinen splnit praxi ve vybraném kadeřnickém salonu. Na základě úspěšného absolvování kurzu a splnění praxe získá Osvědčení o rekvalifikaci.

 

Lektoři

Výuku zajišťuje lektorka s dlouholetou praxí. Naši lektoři se neustále vzdělávají v nejnovějších trendech a technologických postupech.

 

Výukové prostory

Adresa: Hradisko 71, 763 26 Luhačovice

 

 

Obsazenost

Rekvalifikační kurzy pořádáme ve skupinách max. 4 rekvalifikantů.

 

Osvědčení o rekvalifikaci

Získané znalosti a dovednosti účastníka kurzu budou ověřeny závěrečnou zkouškou, která se skládá z písemné a praktické části za účasti členů zkušební komise.

Po absolvování rekvalifikačního kurzu obdržíte osvědčení s celostátní platností, které vás opravňuje k provozování kadeřnické praxe jako OSVČ, nebo také v zaměstnaneckém poměru.

 

Jak se mohu přihlásit

V případě, že máte vážný zájem o rekvalifikaci, vyplňte závaznou přihlášku /dole na stránce/. Poté vás budeme telefonicky kontaktovat. Pokud máte jakýkoliv dotaz ke kurzu, zavolejte nebo napište na info@ambientekurzy.cz  Rádi zodpovíme vaše dotazy.

 

Cena rekvalifikace

cena 16.900,- Kč (V ceně je profesionální vlasová kosmetika pro praktickou výuku, učebnice.)

 

Také nabízíme: Kurz prodlužování vlasů za cenu 1.490,- Kč 
 

Uchazeči o zaměstnání mají možnost proplacení rekvalifikace Úřadem práce. 

 

 

Přihláška

 

  Kurz:   Kadeřnický rekvalifikační kurz Luhačovice 
  Termín:   Termín není vypsán

 

           Osobní údaje:

  Jméno:
  Příjmení:
  Vzdělání:

 

           Kontakt:

  Adresa:
  Město:
  PSČ:
  Mobil:
  Email:

 
 

Novinky